Завантаження ...
Новобудови Києва

Важливе про водійське посвідчення

Старі водійські посвідчення можна використовувати і далі. Термін цього документу був подовжений. Відповідне рішення ухвалив Кабмінет міністрів України, передає Головний сервісний центр МВС на своїй сторінці у Facebook. Зазначається, що найближчим часом у сервісних центрах почнуть видавати нові формуляри посвідчень водія та свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу. Так, нові ...

 

Старі водійські посвідчення можна використовувати і далі. Термін цього документу був подовжений.

Відповідне рішення ухвалив Кабмінет міністрів України, передає Головний сервісний центр МВС на своїй сторінці у Facebook. Зазначається, що найближчим часом у сервісних центрах почнуть видавати нові формуляри посвідчень водія та свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу. Так, нові посвідчення повністю адаптовані до міжнародних вимог, мають три мови – українську, англійську, та частково – французьку, та чинні на території Європи та у багатьох країнах світу.

Крім того, відтепер на посвідченні вказується група крові (резус-фактор) водія. Це дозволяє лікарям оперативно надавати першу медичну допомогу потерпілим у разі ДТП. Також вказані дані згоди або незгоди на посмертне донорство. Уся інформація вноситиметься до посвідчення водія лише за письмовою згодою власника.

На пластиковій картці свідоцтва про реєстрацію – безконтактний електронний чип. Це у майбутньому дозволить поліції та прикордонникам зчитувати усю інформацію про авто. 

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: