Як ставляться до вас люди, то вони такими і є

Спостереження за людьми протягом багатьох років свідчать про те, що ті, хто бреше буде і вас звинувачувати у тому, хто зраджує - скаже, що і ви зрадник. Одна з найскладніших речей у людських відносинах – це розуміння істинної природи іншої людини. Ми не можемо просто познайомитися з ким-небудь і за один день повністю зрозуміти, що він із себе представляє. Це процес, на який потрібен час,....

Спостереження за людьми протягом багатьох років свідчать про те, що ті, хто бреше буде і вас звинувачувати у тому, хто зраджує - скаже, що і ви зрадник. Одна з найскладніших речей у людських відносинах – це розуміння істинної природи іншої людини. Ми не можемо просто познайомитися з ким-небудь і за один день повністю зрозуміти, що він із себе представляє. Це процес, на який потрібен час,....

 

Спостереження за людьми протягом багатьох років свідчать про те, що ті, хто бреше буде і вас звинувачувати у тому, хто зраджує - скаже, що і ви зрадник. 

Одна з найскладніших речей у людських відносинах – це розуміння істинної природи іншої людини. Ми не можемо просто познайомитися з ким-небудь і за один день повністю зрозуміти, що він із себе представляє. Це процес, на який потрібен час, тому що люди зазвичай намагаються приховати деякі аспекти своєї справжньої особистості. Вся справа в тому, що при стосунках з оточуючими у нас включається захисний механізм, завдяки якому ми захищаємо себе від суджень і думок, які калічать нашу психіку. Однак не всі люди, що приховують свою справжню натуру, роблять це з хороших причин.

Людина, яка відчуває провину, буде робити вас у всьому винними

Кращий спосіб побачити людину такою, якою вона є насправді, – це звернути увагу на те, як вона ставиться до вас. Почуття провини є найпотужнішим чинником, який часто змушує людей спрямовувати необгрунтовану агресію на оточуючих, тим самим розкриваючи ту частину себе, яку вони хотіли б приховати. Якщо хтось помилково звинувачує вас у тому, чого ви, безумовно, не робили, особливо маючи мінімальний набір доказів, що підтверджують їх нападки, швидше за все, вони самі відчувають провину за подібну провину, що серйозно їх мучить.

Брехун буде звинувачувати вас у брехні

Спочатку це буде виглядати так, як ніби він просто намагається пустити вам пил в очі, тому ви навіть уявити собі не можете, що здатні зробити те, у чому вас звинувачують. Він буде наполягати на тому, що ви брешете, і його звинувачення будуть настільки наполегливі, що у вас навіть закрадеться сумнів в адекватності власного сприйняття реальності.
Насправді, можливо, що у цієї людини зовсім немає наміру маніпулювати вами. Можливо, вся справа в тому, що вона настільки звикла до того, що її обманюють, що вона просто перестала довіряти тому, що говорять навколишні люди. І перша думка, яка приходить їй в голову, коли вона чує ваші слова, це «мене, напевно, знову хочуть обдурити».

Це жахлива ситуація, і якщо хтось помилково звинувачує вас у брехні, викличте його на відверту розмову і поясніть, як справи йдуть насправді.

Зрадник звинуватить вас у зраді

Класичне звинувачення в кращому вигляді. Ви доведете себе до божевілля, задаючись питанням, чому ваш партнер так зациклений на доказі того, що ви йому зрадили, коли ви ніколи навіть не намагалися подивитися на когось іншого. Одна справа, коли вас ловлять на місці злочину, але постійно вислуховувати звинувачення в свою сторону, якщо ви не зробили нічого поганого, це несправедливо. Якщо ваш партнер поводиться як справжній ревнивець і вам влаштовують прочуханку за кожну розмову з кимось стороннім – така поведінка виглядає дуже незрілою і сильно стомлює.

Причина проста: сумніватися у вашій вірності змушує його власна схильність до зрад. Швидше за все, він не тільки має досвід зрад в минулих відносинах, але займається цим і зараз, при цьому помилково звинувачуючи вас в невірності. Ось чому ваша вірність йому здається чимось дуже хорошим, щоб бути правдою, тому що йому зручніше вірити в те, що ви так само винні, як і він сам.

Невпевнені в собі люди змусять вас відчувати себе невпевнено

Це головна причина, яка змушує «тролів» в соціальних мережах (Кібербулінгу) і людей, яким подобається знущатися над іншими, вести себе подібним чином. Наруга над людиною через її спосіб життя, фізичній недосконалості або психологічних проблем – вірна ознака глибоко вкоріненій невпевненості в собі.

Інтернет-тролі в соціальних мережах завжди знаходять у своїх жертв якесь слабке місце, в яке вони починають безжально бити. Якщо вам доведеться коли-небудь познайомитися з цими зламаними людьми особисто, ви виявите, що у них великі проблеми з самооцінкою. Кожен «троль» мучиться від комплексу неповноцінності, і знущання над іншими здається йому прекрасним способом відчути себе сильним.

Не дозволяйте нікому самостверджуватися за свій рахунок. Якщо ви бачите, що хтось ставиться до вас негідно, ставте цю людину на місце. Ви не хлопчик чи дівчинка для биття, за рахунок якого інші люди можуть долати своє почуття неповноцінності. Ви особистість, яка заслуговує доброго, гідного і шанобливого ставлення.

Джерело

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: