Звичка жінок, що не подобається всім чоловікам

Жінки з покон віку намагаються сподобатися чоловікам. Для цього здатні робити безліч речей: і над фігурою працюють, і готувати вчаться, і про саморозвиток не забувають. Ці труднощі ні до чого: щоб сподобатися чоловікові, досить просто позбутися від однієї звички. Залучити вподобаного чоловіка хочуть багато жінок, і ...

Жінки з покон віку намагаються сподобатися чоловікам. Для цього здатні робити безліч речей: і над фігурою працюють, і готувати вчаться, і про саморозвиток не забувають. Ці труднощі ні до чого: щоб сподобатися чоловікові, досить просто позбутися від однієї звички. Залучити вподобаного чоловіка хочуть багато жінок, і ...

 

Жінки з покон віку намагаються сподобатися чоловікам. Для цього здатні робити безліч речей: і над фігурою працюють, і готувати вчаться, і про саморозвиток не забувають. Ці труднощі ні до чого: щоб сподобатися чоловікові, досить просто позбутися від однієї звички.

Залучити вподобаного чоловіка хочуть багато жінок, і для цього вони практично постійно винаходять всілякі прийоми, що допомагають їм досягти бажаного. Більшість представниць прекрасної половини людства вважають, що залучити чоловіка може тільки дівчина, повністю позбавлена ​​будь-яких вад, але насправді це не так. Дотримуючись популярних порід, жінка перетворюється чи не на робота з ідеальною зовнішністю і нібито цікавими для чоловіків якостями. На жаль, але до таких панночків часто просто бояться підходити, і ідеальні дівчата і жінки залишаються на самоті. Насправді сподобатися чоловікові не так складно: достатньо всього лише позбутися однієї набридливої ​​звички, яку практично поголовно ненавидять представники сильної половини людства.

Чому чоловіків дратують жіночі звички

Переважна більшість чоловіків – народ простий і прямолінійний, який рідко відрізняється надто тонкою душевною організацією, тому деяких дам дуже сильно дивує те, що сильну стать в принципі можуть дратувати на перший погляд невинні жіночі звички. Чоловіки, які згодні миритися з будь-якими капризами своїх коханих, звичайно, зустрічаються, але чаша терпіння більшості представників сильної статі все ж має певні межі і кордони.

Зрозуміло, у кожної людини можуть бути певні звички, яких він ні за що не потерпить від своєї партнерки, і звички ці у різних людей, як правило, розрізняються. Одні не виносять, якщо дама курить і вживає алкоголь, лається, але при цьому спокійно можуть закрити очі на те, що обраниця навіть не знає, з якого боку підійти до плити, і чайник ставить з третьої спроби. Інші ж люди можуть думати інакше: вважаючи, що жінка може розпоряджатися власним організмом так, як вважатиме за потрібне, і мати абсолютно будь-які шкідливі звички (крім, хіба що, прийому заборонених речовин), вони не потерплять повної відсутності кулінарних талантів і навіть можуть відправити її на відповідні курси, на яких вона пробуде до тих пір, поки не навчиться стерпно готувати.

Найбільш дратуюча жіноча звичка

Переважна більшість чоловіків сходяться в одному і незалежно від власних смаків не терплять в дамах одну-єдину звичку – зайву вимогливість. Не можна сказати, що чоловіки зовсім не люблять вимогливих дам: в якихось межах вимогливість до партнера, розбірливість в зв’язках навіть приваблює сильну стать. Але ось зайва вимогливість не до душі: коли жінка починає ні з того ні з сього вимагати дорогих подарунків, якогось «розвитку стосунків» (хоча зустрічаєтеся ви тільки другий тиждень), більшість чоловіків пускається навтьоки, залишаючи надто розпещену дівчину в гордій самоті.

Втім, пані далеко не завжди винні в тому, що така звичка у них з’явилася. Справа в тому, що попередні стосунки надто вимогливої, на перший погляд, пані могли просто привчити жінку до певного рівня достатку, подарунків та увазі. Якщо жінка встигла звикнути до такого ставлення, то і від нового обранця вона буде підсвідомо очікувати того ж, а не отримавши бажаного, цілком може обуритися. Чоловік же, якщо його попередні пасії ніколи подібного не вимагали, може розгубитися або навіть розлютитися на якийсь час, а то і зовсім прийняти рішення розлучитися з примхливою ​​панянкою.

Як бачите, щоб подобатися гідним чоловікам, зовсім не обов’язково перетворюватися в дівчину з обкладинки: досить лише позбутися дратівливої звички, і чоловіки до вас напевно потягнуться.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: