Завантаження ...
Новобудови Києва

Неймовірні каньони нашої країни

Неймовірні каньони нашої країни фото

Не треба їхати за кордон, щоб побачити дива природи. Наша країна тішить не лише добрими людьми, але й мальовничими місцями, в числі яких п’ять особливих каньйонів. Пропонуєм відвідати. Південнобузький каньйон Одне з кращих місць для сплаву. Місцеположення – ділянка річки Південний Буг, від околиці міста Первомайськ ....

Не треба їхати за кордон, щоб побачити дива природи. Наша країна тішить не лише добрими людьми, але й мальовничими місцями, в числі яких п’ять особливих каньйонів. Пропонуєм відвідати.

Південнобузький каньйон

 


Одне з кращих місць для сплаву. Місцеположення – ділянка річки Південний Буг, від околиці міста Первомайськ до села Олександрівка (Миколаївська область, 320 км від Києва).

Дністровський каньйон

 
 

Найбільший каньйон в Україні. Тут річка постійно петляє, тому перед туристами щогодини відкривається інший краєвид. Сплав по річці можна поєднати з оглядом пам’яток на берегах (наприклад, Червоноградський замок і Джуринський водоспад). Звичний маршрут для сплаву – від с. Лука до с. Устечко.

Смотрицький каньйон

 
 

Місцеположення – місто Кам’янець-Подільський. Найкрасивіша його ділянка розмістилася між містом і славнозвісною фортецею. Глибина сягає 50 метрів. Довжина усієї ущелини – близько дев’яти кілометрів. Водний туризм тут не розвинений, так як береги річки досить захаращені, зате стіни каньйону дуже люблять скелелази.

Буцький каньйон

 
 

Розмістився на Черкащині. Річка Гірський Тікач. Ущелина має глибину до 30 метрів і довжину – 2,5 кілометри. Найкрасивіша частина знахоиться трохи нижче від водоспаду Вир. Щоб сюди дістатися, треба доїхати тарсою Київ-Одеса до міста Жашків, потім через Охматів – до потрібного мосту. Цей каньйон відомий як серед любителів сплавів, так і серед прихильників наметового таборування.

Тетерівський каньйон

 

Знаходиться під Житомиром. Ширина цього каньйону змінюється, у верхів’ях – від 20 метрів, знизу – до 90 метрів. Вільні від води частини каньйону користуються популярністю у скелелазів. Сплав у самому каньйоні не складний, але на іншій ділянці річки Тетерів часто зустрічаються пороги, які змушують новачків добраче нервувати.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: