Втілення легенди на Землі - Чіндо

Два рази протягом року неподалеку від острова Чіндо можна спостерігати справжнє диво, що нагадує біблійну історію, коли Червоне море розступилося перед Мойсеєм: між районом Когун-Мен Хведон-ні та Ійсін-Мен Модо-рі розступається морська вода і на годину відкривається дорога шириною 40 ....

Два рази протягом року неподалеку від острова Чіндо можна спостерігати справжнє диво, що нагадує біблійну історію, коли Червоне море розступилося перед Мойсеєм: між районом Когун-Мен Хведон-ні та Ійсін-Мен Модо-рі розступається морська вода і на годину відкривається дорога шириною 40 ....

 

Два рази протягом року неподалеку від острова Чіндо можна спостерігати справжнє диво, що нагадує біблійну історію, коли Червоне море розступилося перед Мойсеєм: між районом Когун-Мен Хведон-ні та Ійсін-Мен Модо-рі розступається морська вода і на годину відкривається дорога шириною 40 метрів і довжиною 2,8 км, що з’єднує острови Чіндо і Модо.

Яких тільки чудес не буває в нашому світі !

Вчені вважають, що «поділ моря» з’являється на острові Чіндо через різницю припливів і відливів, а час його піку залежить від місячних циклів. Не дивно, що тисячі туристів з’їжджаються в Південну Корею, щоб стати свідками настільки неймовірного явища природи. Протягом години місцеві жителі й туристи, багато з яких асоціюють це явище з біблійною притчею (де перед Мойсеєм розступилися води Червоного моря) гуляють сушею і збирають морські делікатеси, що потрапили в цю пастку.

Чіндо – це провінція Чолла-Намдо, де проходить Таємничий Морський Шлях. У день відкриття морського шляху тисячі туристів заповняють цей 2,8-кілометровий шлях. Найсильніші морські відливи в цих краях можна спостерігати в кінці осені й взимку, однак більшість туристів приїжджають на Чіндо на початку травня, щоб не тільки побачити “диво Мойсея”, але і з задоволенням прогулятися по “морській дорозі” в теплу погоду.

Феномен поділу моря став всесвітньо відомим після того, як французький посол в Кореї П’єр Ранді відвідав Чіндо в 1975 році й написав про це у французькій газеті. Але найголовніше дійство – це хід по воді. З цього «шляху Мойсея» можна пройти від материка до острова. Попри наукове пояснення даного явища, в Кореї існує давня легенда. Чоловік Сон Дон Чжин був засуджений і відправлений на заслання на острів Чечжудо. По дорозі його корабель під час шторму зазнав аварії.

Але сам Сон разом зі своєю сім’єю і командою врятувався, допливши до найближчого острова Чіндо. Місце, на якому він опинився, називалося Хведон (село тигрів), тому що там водилося багато смугастих хижаків. Нащадки Сона прожили на острові понад 200 років і весь цей час регулярно зазнавали нападу тигрів.

Тоді вони вирішили переселитися на сусідній острів Модо. Однак під час переїзду вони забули в селі одну стареньку. Старенька залишилася на самоті, і стала благати морського Дракона щоб він допоміг їй возз’єднатися з сім’єю. Дракон з’явився їй і наказав прийти на берег моря.

Море розступилося і жінка рушила в дорогу, але, втративши сили, впала. Тоді сім’я перетнула море з іншого боку і забрала її. Перед смертю бабуся подякувала Дракону за те, що він возз’єднав її з близькими. З того часу на острові Чіндо люди щорічно проводять церемонію в пам’ять про бабусю і про диво, яке створив Дракон. А бабусі й тигру поставили пам’ятник на місці її переходу через море.

Через кілька годин море повертається, і прогулянка по воді стає неможливою. Якщо туристи не встигли дістатися до суші коли море починає повертатися – не проблема. Численні човни й поліцейські нададуть допомогу і доставлять на берег.

Джерело

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: