Завантаження ...
Новобудови Києва

Любителям швидкості створять нові перепони

Любителям швидкості створять нові перепони фото

З любителями швидко їздити стануть боротися по-новому. На себе це першими відчують одесіти. На українських дорогах з'являться "лежачі поліцейські" нового виду. Про це повідомляє "Думская" з посиланням на слова депутата Одеської міськради Сергія Данилюка. Йдеться про так звані ...

 

З любителями швидко їздити стануть боротися по-новому. На себе це першими відчують одесіти.  На українських дорогах з'являться "лежачі поліцейські" нового виду. Про це повідомляє "Думская" з посиланням на слова депутата Одеської міськради Сергія Данилюка.

Йдеться про так звані берлінські подушки (Berlin Kissen) – штучні нерівності пірамідоподібної форми. На відміну від звичайних лежачих поліцейських, такі загородження перекривають не всю ширину дороги, а лише її центральну частину.

Таким чином, їхнє завдання зводиться до того, щоб зупиняти "лихачів" на легковиках – громадський транспорт і інша техніка з широкою колією зможуть безперешкодно проїжджати через такі подушки, без дискомфорту для пасажирів.

Насамперед їх встановлять в Одесі на площі Деревянка, яку давно облюбували місцеві стрітрейсери. Зазначається, що жителі прилеглих будинків неодноразово скаржилися на гонщиків, які регулярно порушують їхній спокій вечорами і вночі. Крім того, на цій ділянці через них дуже часто відбуваються ДТП. У підсумку, муніципальний департамент транспорту, зв’язку та організації дорожнього руху вирішив встановити загородження нового виду – поки, як експеримент.

До слова, берлінські подушки вперше з’явилися в столиці Німеччини, саме цим і пояснюється їх назва. Однак поширені такі лежачі поліцейські не тільки в ФРН, але і в інших країнах Західної і Північної Європи.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: