Завантаження ...
Новобудови Києва
Новобудови Києва

єВорог: знищуйте окупантів, але не забувайте про власну безпеку

єВорог: знищуйте окупантів, але не забувайте про власну безпеку фото

Щодня наша команда Мінцифри отримує сотні заявок про переміщення окупантів у єВорог та оперативно передає їх ЗСУ. Це означає, що кожен із нас кожним повідомленням у чатбот наближає нашу спільну перемогу.

Але Міністерство цифрової політики України застерігає, 

пам'ятайте про прості правила безпеки народної розвідки. Не нехтуйте ними, коли повідомляєте про окупантів у чатбот єВорог:

▪️ Не наближайтеся до окупантів чи ворожої техніки навмисно, щоб їх сфотографувати.

▪️ Знімайте фото та відео непомітно, особливо якщо окупанти розташовані близько. Налаштуйте телефон так, щоб відкрити камеру можна було в один клік, тримаючи телефон з опущеними додолу руками.

▪️ Щойно надішлете кадри в чатбот — радимо видаляти їх зі смартфона задля вашої безпеки. Зараз вороги на окупованих територіях можуть перевірити ваш гаджет, тому краще нічого таємного там не зберігайте.

▪️ Не виставляйте кадри з геолокацією та переміщенням ворогів у соцмережі. Доки ви стежите за ними, вони можуть відстежувати й вас.

▪️ Не обговорюйте в телефонних розмовах із рідними та близькими місцерозташування окупантів. Особливо якщо ви перебуваєте на окупованій території. Це може бути небезпечно для вас.

▪️ Використовуйте тільки чатбот від Мінцифри. Жодні інші чатботи, сайти, сервіси, де використаний логотип та назва нашого чатбота, не мають нічого спільного з єВорогом. Тому, щоб не натрапити на шахраїв, пам'ятайте: у чатбот можна перейти з головного екрана застосунку Дія або ж за посиланням у Telegram 👉 https://t.me/evorog_bot

Бережіть себе. Бережемо Україну 🇺🇦

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями:
мрия