Завантаження ...
Новобудови Києва

300 телеметричних кардіографів для вагітних отримають перинатальні центри України, 20 з них - медзаклади Чернігівщини.

300 телеметричних кардіографів для вагітних отримають перинатальні центри України, 20 з них - медзаклади Чернігівщини. фото

Нові кардіотокографи МОЗ отримав від Польщі в рамках гуманітарної допомоги.

За допомогою таких апаратів лікарі зможуть відстежувати серцебиття плоду навіть без присутності лікаря в палаті. Про це повідомляє пресслужба МОЗ України.

«Це нові кардіографи, які дозволяють використовувати у функціональній діагностиці телемедичні технології. Іншими словами — медпрацівник може під’єднати датчики до вагітної, а лікар тим часом може знаходитися в іншому місці, але за допомогою додатку в телефоні бачити усі показники плоду, які показує КТГ. Перші кардіографи вже приїхали і використовуються на Волині, решта поставок надходить до інших регіонів», — прокоментувала Марія Карчевич. 

За словами заступниці міністра, деякі вагітні потребують більш прицільного дослідження. У такому разі необхідно щодня або двічі на день слідкувати за даними серцебиття плоду. Йдеться насамперед про жінок з різними патологіями – наприклад, діабетом, онкологією чи серцево-судинними захворюваннями.  

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: