Завантаження ...
knukim.edu.ua
Новобудови Києва

В Україні вдвічі збільшиться сума компенсації за розміщення переселенців: відомі терміни

В Україні вдвічі збільшиться сума компенсації за розміщення переселенців: відомі терміни фото

В Україні планують збільшити суму компенсації сім'ям, які дають притулок переселенцям в осінньо-зимовий період. Сума збільшиться із початком опалювального сезону. Як заявляла раніше влада, його планують розпочати після 15 жовтня, враховуючи погодні умови.

На цю програму держава щомісяця витрачає понад 100 млн грн. Про це розповів "Суспільному" міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.

"Це не тільки держава виділяє кошти. У нас також є міжнародні партнери, які нам допомагають у частині цих витрат", – підкреслив глава міністерства.

Для отримання компенсації є кілька умов. Так, притулок має бути безкоштовним та у власника житла не має бути заборгованості з комуналки.

"Програма передбачає можливість компенсації витрат на комунальні послуги. На сьогоднішній день ця сума становить 450 грн на одну особу. Ми також розуміємо, що попереду у нас зима, опалювальний сезон та витрати збільшуватимуться. Тому ми плануємо вдвічі підняти цей параметр, підняти цю суму, вона буде близько 900 грн", – підсумував Чернишов.

Раніше повідомлялося про те, що українцям з 1 липня перерахували пенсії. Новий розмір виплат можна дізнатись онлайн, для цього можна скористатися сайтом Пенсійного фонду.

Як повідомляє Пенсійний кур'єр, щоб дізнатися, на скільки виросли виплати, потрібно: ввторизуватися в особистому кабінеті на вебпорталі ПФУ за допомогою кваліфікованого підпису або інтернет-банкінгу свого банку:

Потім перейти до розділу "Моя пенсія" у лівому бічному меню, вибрати функцію "перегляд інформації про перерахунок пенсії".

Як писав раніше OBOZREVATEL, у липні українці найбільше витрачали на продукти, ліки, електроніку, ресторани та пальне. Зокрема, за їжу минулого місяця заплатили 24 млрд грн, а за ліки – 2,7 млрд грн.

При цьому витрати на них порівняно з попереднім місяцем значно зросли – на 9,7% і 14,5% відповідно. Загалом купівля продуктів харчування становить понад 49% безготівкових витрат українців.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями:
мрия