Завантаження ...
Новобудови Києва

Всеукраїнська рада церков підтримала створення спецтрибуналу проти росії

Всеукраїнська рада церков підтримала створення спецтрибуналу проти росії фото

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій підтримала створення спецтрибуналу проти росії.

Як передає Укрінформ, відповідну заяву оприлюднено на сайті ВРЦ.

“Усвідомлюючи масштаби горя, яке принесла росія нашим вірним, усьому українському народові, будучи свідомими того, яку загрозу становить російський імперіалізм народам Європи, виходячи з наших віросповідних принципів, своїх переконань, поклику власної совісті, ми беззастережно підтримуємо створення Міжнародного трибуналу який би судив російську владу за злочин агресії, тобто за розпочату проти України війну”, - йдеться в заяві.

Також ВРЦ виступає за те, щоб Міжнародний трибунал був створений і почав працювати якнайшвидше, а всі хто розпочав агресивну війну проти України були б покарані.

ВРЦ звернулось до всіх держав світу, а зокрема до Палати Представників, Сенату та Державного департаменту США, з проханням підтримати створення Трибуналу за міжнародною моделлю.

Крім того, у заяві засуджується практика незаконної та насильницької депортації українських дітей до росії та їх насильницького усиновлення.

“Ми закликаємо ООН, ЮНІСЕФ і Червоний хрест чинити тиск на Росію з вимогою повернути депортованих українських дітей до країни та возз'єднати їх із батьками та родичами”, - підкреслили в заяві.

Окрім цього, ВРЦ вітає розслідування Міжнародного кримінального суду проти російської влади та військових злочинців.

В організації закликають міжнародне співтовариство також підтримати компенсаційний механізм, який би був здатним відшкодувати збитки, завдані українській державі та суспільству з боку росії.

Як повідомлялося, від самого початку широкомасштабного вторгнення російської федерації в Україну Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій наполягала на притягненні до відповідальності всіх натхненників, організаторів та виконавців злочинів проти українців і України.

 

Фото: ВРЦ

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: