Завантаження ...
Новобудови Києва
Новобудови Києва

Лукашенко наприкінці 2022 року готував вторгнення до України: що завадило диктатору

Лукашенко наприкінці 2022 року готував вторгнення до України: що завадило диктатору фото

Наприкінці грудня 2022 року білоруські війська перебували на кордоні з Україною. Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко у грудні 2022 року готувався віддати наказ своїм військам про вторгнення до України.

Про це в етері Еспресо розповів представник Об'єднаного перехідного Кабінету з оборони та нацбезпеки Демократичної Білорусі та засновник білоруської десантно-штурмової групи у складі ЗСУ Валерій Сахащик.

Він заявив, що наприкінці грудня 2022 року білоруські війська перебували на кордоні з Україною.

"Військовослужбовці почали рух знизу, почали ставити велику кількість питань командуванню, чому вони повинні йти в Україну, чого це раптом український народ став нашим ворогом", - сказав Сахащик.

Міністерство оборони Білорусі спочатку намагалось залякати військових, але в них нічого не вийшло.

"Органи КГБ майже в повному складі майже тиждень провели у військах, шантажували, лякали, говорили з військовими — нічого це не дало. Доповіли вищому керівництву, що білоруська армія не готова до ведення бойових дій в Україні, тому наказ не був відданий", - розповів він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що розміщення ядерної зброї в Білорусі розпочнеться після завершення 7-8 липня підготування відповідних споруд, повідомив російський диктатор Володимир Путін.

Крім того, ми раніше інформували, що кількість російських військових, які наразі знаходяться на території Білорусі, знизилась до тисячі осіб і вони переважно залучені до процесу підготовки на полігонах.

 

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями:
мрия