Завантаження ...
Новобудови Києва

На водоймах Чернігівщини відкривається рибальський сезон

На водоймах Чернігівщини відкривається рибальський сезон фото

Чернігівський рибоохоронний патруль повідомляє рибалкам, що з 1 липня 2023 року закінчився термін дії нерестової заборони на вилов водних біоресурсів та заборони на вилов раків у рибогосподарських водних об’єктах Чернігівщини.

Про це повідомляє Чернігівський рибоохоронний патруль.

У рибоохоронному патрулі нагадують, що відповідно до Правил рибальства громадянам дозволяється вилов риби з берега вудками та спінінгами усіх видів з використанням штучної або природної принади у разі, якщо загальна кількість гачків не перевищує сім одиниць на одного рибалку.

Раків дозволено ловити раколовками конструкції «хапка» діаметром не більше 70 см, кроком вічка не більше 22 мм у кількості не більше однієї одиниці на одного рибалку.

Підводне полювання дозволяється підводними рушницями (без застосування аквалангів).

Добова норма вилову риби становить - 3 кг та 1 шт трофей, раків – 30 шт.

Правилами рибальства також передбачені мінімально дозволені для добування (вилову) розміри водних біоресурсів, так для сома не менше 80 см, щуки – 50 см, судака – 42 см, білого амура і товстолоба – 40 см, білизни, ляща і сазан (коропа) – 30 см, чехоні – 24 см, синця – 22 см, лина і рибця звичайного – 20 см., рака – 10 см тощо).

Заборонений вилов риби, що занесена до Червоної книги України: стерлядь прісноводна, вирезуб причорноморський, марена дніпровська, бистрянка російська, рибець малий, карась звичайний, минь річковий, ялець звичайний, йорж носар та мінога українська, в’язь звичайний та підуст звичайний.

Також, відповідно до розпорядження Чернігівської обласної військової адміністрації від 07.07.2022 № 264, на період дії воєнного стану заборонена навігація всіх плавзасобів, окрім суден спеціально визначених органів.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: