23 Вересня 2023
1185
![Російські ДРГ проникли на Чернігівщину і підірвали міст фото Російські ДРГ проникли на Чернігівщину і підірвали міст фото](/storage/thumbs/520/vLj/UjC/6MuFkKK0I1dFtgh96oL7QGyj-metaMjAyMy0wOS0yMl8wODM3MTYtNzgweDQ3MC5qcGc=-.webp)
Російські окупанти опублікували відео, на якому нібито їхні диверсійно-розвідувальні групи проникли на територію Чернігівської області. Зокрема, ворожі ДРГ замінували і підірвали міст через річку Судость у Новгород-Сіверському районі.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/2023-09-22_083735.jpg)
Цей міст вже був атакований ворогами 9 квітня.
Річка Судость – прикордонна. Переважно вона протікає територією РФ у Брянській області й лише частково – в Україні Чернігівською областю, впадаючи далі у Десну. Це єдиний в Україні міст через цю річку. Він споруджений за один кілометр від кордону з окупантами.