Завантаження ...
Новобудови Києва

Психологічна підтримка для чоловіків. Як скористатися допомогою?

Психологічна підтримка для чоловіків. Як скористатися допомогою?  фото
Українці можуть скористатися новим ініціативним кроком для отримання психологічної підтримки — спеціальним анонімним онлайн-чатом для чоловіків. Цей сервіс, запущений у Міжнародний день чоловіків, пропонує текстову консультацію цілодобово з професійними психологами та психологинями.

Пресслужба Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні (UNFPA) повідомила, що ця ініціатива є продовженням безплатної анонімної лінії психологічної підтримки для чоловіків, запущеної в жовтні 2022 року. Протягом року лінію успішно використали понад 9200 чоловіків, і тепер їм доступний новий формат текстового чату.

Представники UNFPA вважають, що ця ініціатива допоможе чоловікам стабілізувати свої емоції, знаходячи внутрішні ресурси для виходу з трудних ситуацій та усвідомлення проблем у своєму житті.

Кожен охочий може звернутися до чату у Telegram, Viber або на сайті лінії підтримки один раз на добу, отримуючи консультацію тривалістю до 90 хвилин. Люди можуть писати з будь-яких питань, які викликають стрес, такі як проблеми на роботі чи в стосунках, переживання через війну, складнощі у регулюванні гніву тощо.

Програмна менеджерка UNFPA Альона Зубченко зазначила, що чоловіки в Україні часто вважають, що повинні вирішувати усі проблеми самостійно, і тому рідко звертаються за професійною допомогою. Літнім опитуванням 2022 року встановлено, що 90% чоловіків, опитаних UNFPA, не користувалися професійною психологічною підтримкою. Організація наголошує на важливості розв'язання проблем та подолання психологічної напруги в умовах повномасштабної війни, яка збільшує кількість стресових ситуацій.

Новий чат реалізується UNFPA у співпраці з ГО "Інноваційні соціальні рішення" за підтримки уряду Великої Британії. Зазначається, що ця ініціатива є важливим кроком для забезпечення доступу до безоплатної психологічної допомоги чоловікам у важливий період їхнього життя.
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: