Чернігівські гвардійці відзначили свято Богоявлення Господнього!

6 січня військовий капелан отець Юрій виконав церемонію освячення води та окропив нею наших захисників. Гвардійці разом з капеланом спільно молились, сподіваючись на швидку перемогу нашої країни у боротьбі з російським окупантом та настання довгочеканого миру в Україні

6 січня військовий капелан отець Юрій виконав церемонію освячення води та окропив нею наших захисників. Гвардійці разом з капеланом спільно молились, сподіваючись на швидку перемогу нашої країни у боротьбі з російським окупантом та настання довгочеканого миру в Україні.

 «Шановні гвардійці, на цьому святі Хрещення Господнього, бажаю Вам єднання та силу, подібну тій, яку випромінював Ісус Христос. Нехай Бог благословить Вас та наповнить світлом і любов'ю, як вода Йорданська наповнила серце Спасителя так нехай Божа любов огортає кожного з Вас  в день Його хрещення. Нехай освячена вода приносить вам спокій, а Божа благодать захищає вас у всіх ваших труднощах», — побажав отець Юрій.

Водохреще є одним з найважливіших християнських свят, присвяченим важливій події в житті Христа. У цей день віруючі відзначають проведення обряду хрещення Ісуса в річці Йордан та його явлення як Спасителя та Месії. У 2024 році, внаслідок переходу церкви на новий церковний календар, Водохреща святкують 6 січня.

[GALLERY-232]

Фото: Військова частина 3082

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: