![Росіяни "демілітаризували" дитячий оздоровчий центр у Харкові фото Росіяни "демілітаризували" дитячий оздоровчий центр у Харкові фото](/storage/thumbs/520/NnP/hbe/SerBkRUHus6v8wbePl5cdM6h-metacGhvdG9fMjAyNC0wMS0xMF8wOC0zOC0zNy5qcGc=-.webp)
Приблизно о 23:00 9 січня війська російської окупаційної армії використали ракети С-300 у нападі на Харків, спрямовані проти дитячого табору на околиці міста.
Олег Синєгубов, голова Харківської обласної військової адміністрації, опублікував фотографії наслідків "ударів". Він поінформував, що російські загарбники використали дві ракети С-300, які взяли курс з Бєлгорода. Завдано значних руйнуваннь в місті, але, на щастя, вдалося уникнути жертв серед людей.
"У місті пошкоджено дитячий лікувальний оздоровчий центр. Зруйновані медичний корпус, будівля їдальні, пошкоджена територія закладу", - йдеться у повідомленні очільника ОВА.
Офіс генерального прокурора заявив про розпочаття досудового розслідування у зв'язку з порушенням законів та норм міжнародного гуманітарного права, що стало результатом ракетного нападу РФ на Київський район Харкова.
Фото наслідків атаки:
![Росіяни "демілітаризували" дитячий оздоровчий центр у Харкові фото №1 Росіяни "демілітаризували" дитячий оздоровчий центр у Харкові фото №1](https://slavutych.info/storage/3500/conversions/eG7T1z1fKOjUWu0HoVyrPD4cALbs0k-metacGhvdG9fMjAyNC0wMS0xMF8wOC0zOC0zNS5qcGc=--preview.webp)
![Росіяни "демілітаризували" дитячий оздоровчий центр у Харкові фото №2 Росіяни "демілітаризували" дитячий оздоровчий центр у Харкові фото №2](https://slavutych.info/storage/3501/conversions/Nj6D36vHvkgTwUVypIUNay7T6A2x0N-metacGhvdG9fMjAyNC0wMS0xMF8wOC0zOC0zNiAoMikuanBn--preview.webp)
![Росіяни "демілітаризували" дитячий оздоровчий центр у Харкові фото №3 Росіяни "демілітаризували" дитячий оздоровчий центр у Харкові фото №3](https://slavutych.info/storage/3502/conversions/xo9DmtS2sWcqvWGoKgu96Gsj5sbU3D-metacGhvdG9fMjAyNC0wMS0xMF8wOC0zOC0zNyAoMikuanBn--preview.webp)
![Росіяни "демілітаризували" дитячий оздоровчий центр у Харкові фото №4 Росіяни "демілітаризували" дитячий оздоровчий центр у Харкові фото №4](https://slavutych.info/storage/3503/conversions/3DHoOuhQMvvUnlB82SNvXsS3dCws5B-metacGhvdG9fMjAyNC0wMS0xMF8wOC0zOC0zNi5qcGc=--preview.webp)