Петро Симоненко у розшуку! - СБУ

Служба безпеки України розпочала пошук Петра Симоненка, проросійського політика та керівника забороненої Комуністичної партії України, який, за даними Міністерства внутрішніх справ України, приховується від органів досудового розслідування з 19 серпня 2023 року.

Служба безпеки України розпочала пошук Петра Симоненка, проросійського політика та керівника забороненої Комуністичної партії України, який, за даними Міністерства внутрішніх справ України, приховується від органів досудового розслідування з 19 серпня 2023 року. Симоненко звинувачується у публічних закликах до захоплення державної влади за статтею 109 Ч.3 N4360203.

Раніше, 11 серпня 2023 року, Служба безпеки України оголосила про підозру колишньому нардепові та лідерові забороненої Комуністичної партії України, Петрові Симоненку, який висловив підтримку вторгнення РФ в Україну.

Згадаємо, що 3 травня 2022 року Верховна Рада України припинила діяльність проросійських партій, а 16 травня 2022 року Шостий апеляційний адміністративний суд відхилив скаргу щодо заборони Комуністичної партії України, остаточно підтверджуючи її заборону.

У листопаді того ж року Міністерство юстиції затвердило перелік майна забороненої Комуністичної партії України, яке буде передане у власність держави.

Фото: suspilne.media

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: