Боротьба з наркоторгівлею на Чернігівщині: Ліквідація великого виробництва з мільйонним прибутком

На Чернігівщині поліція вивела із обігу велике нарковиробництво, яке приносило злочинцям десятки мільйонів гривень щорічно.

На Чернігівщині поліція вивела із обігу велике нарковиробництво, яке приносило злочинцям десятки мільйонів гривень щорічно. Троє затриманих мешканців Києва виявилися організаторами злочину, який оперував у Остерській громаді. Поліція не лише зупинила діяльність групи, але й ліквідувала налагоджене виробництво та вилучила значну партію наркотиків із ринку.

За результатами проведених обшуків, які відбулись за участю спецпідрозділу "КОРД", поліція виявила та знищила плантацію конопель та затримала організатора наркогрупи та його спільників. Під час обшуку в нежитлових будівлях правоохоронці знайшли теплиці для вирощування конопель, а також приміщення для обробки та фасування наркотиків.

Затримані особи мають стати відповідальними за незаконне виробництво, зберігання та збут наркотичних засобів. Їм загрожує до десяти років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Поліція продовжує розслідування, спрямоване на виявлення всіх осіб, причетних до цього злочинного угруповання. Ліквідація великого виробництва наркотиків – це важливий крок у боротьбі зі злочинністю та забезпеченні безпеки на Чернігівщині.

[GALLERY-310]

Фото: Відділ комунікації поліції Чернігівської області

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: