Масштабні перестановки в ЗСУ: Звільнено генерал-лейтенанта Сергія Наєва командувача ОСУВ «Північ»

Українське військове керівництво переживає зміни, що відзначаються новими призначеннями та реорганізацією в ряді ключових посад.

Українське військове керівництво переживає зміни, що відзначаються новими призначеннями та реорганізацією в ряді ключових посад. Згідно з офіційним указом, командувач Об’єднаних сил у Північній операційній зоні Наєв більше не залишається на посаді. Його місце зайняв Юрій Содоль, раніше відомий як командувач морської піхоти.

Сергій Наєв вже відреагував на своє звільнення у своєму каналі телеграм: 

ШАНОВНІ ДРУЗІ, ПОБРАТИМИ ТА ПОСЕСТРИ!

Із засобів масової інформації дізнався про своє звільнення з посади командувача Об'єднаних сил Збройних Сил України, яку обіймав з 2020 року.

Це були складні часи. Один з найважчих періодів історії України. І разом з Вами ми з гідністю пройшли цей шлях.

Україна зберегла свою Свободу та державність. В цьому є заслуга кожного з нас.

Але роботу не закінчено, війна триває! Ворог має бути знищений, наші землі деокуповані, а зло покаране!

Впевнений, це нам під силу!  Українці вміють творити дива, тому вірю в кожного з Вас!

Мрію про нашу Перемогу і знаю, що цей день настане!

Щиро дякую всім генералам, офіцерам, сержантам і солдатам за самовіддану службу, за злагоджену роботу і спільні зусилля, за довіру та підтримку.

Схиляю голову перед мужністю й відвагою наших захисників та захисниць, які зі зброєю в руках щоденно захищають нашу країну від підступного агресора.

Низько вклоняюся перед загиблими Героями, які поклали своє життя за незалежність та свободу України. Вічна їм шана і пам’ять.

Сердечно дякую усім українцям за патріотизм та значну допомогу нашому війську. Ваша незламна віра в Збройні Сили України додає сил та наснаги на подальшу боротьбу з противником.

Рухаємось далі! Слава Україні!

Фото: Телеграм канал: Офіційна сторінка генерал-лейтенанта Сергія Наєва.

Це не єдина зміна в командному складі. Новим командувачем Десантно-штурмових військ став бригадний генерал Ігор Скибюк, який тепер візьме на себе відповідальність за стратегічне керівництво цими важливими військовими частинами.

Ще однією ключовою зміною є призначення нового командувача Сил Територіальної Розвідки та Оперативного призначення. Ігор Плахута тепер візьме на себе важливу роль у цій сфері, раніше займану Анатолієм Баргилевичем.

Нові лідери готові взяти на себе відповідальність за забезпечення безпеки та захисту національних інтересів України.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: