Стратегічна гігантська засідка: Росіяни створили 30-кілометровий потяг на окупованій Донеччині

У невеличкому райцентрі Оленівка на тимчасово окупованій Донеччині російські військові підготували та розгорнули потяг, що тягнеться на вражаючу довжину в 30 кілометрів.

У невеличкому райцентрі Оленівка на тимчасово окупованій Донеччині російські військові підготували та розгорнули потяг, що тягнеться на вражаючу довжину в 30 кілометрів. За інформацією DeepState, ця безперервна конструкція складається з близько 2100 товарних вагонів і простягається від місцевого залізничного вокзалу в Оленівці до Волновахи.

З інженерного погляду цей потяг представляє собою дуже нетипову і складну структуру. Його збудували з метою ускладнення руху українських військових, розпочавши роботи ще у липні 2023 року. 

Аналітики, вивчаючи цей неординарний об'єкт, зазначають, що оцінити ефективність такого потяга складно. Однак відзначають, що це може стати окремою лінією оборони. Його важкозрушувана структура створює труднощі в переміщенні чи завдання йому шкоди, що робить цей потяг важкою мішенню для будь-якої атаки. Крім того, для подолання такого бар'єру доведеться витратити значні ресурси та зусилля на прокладання шляху для техніки і військового пересування.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: