Накладено штраф майже на 430 тисяч гривень за незаконну порубку дерев у Чернігівській області!

Фахівці Державної екологічної інспекції Чернігівської області взяли участь у проведенні слідчої дії, оглянувши місце події на території Сухополов’янської сільської ради Прилуцького району Чернігівської області.

Фахівці Державної екологічної інспекції Чернігівської області взяли участь у проведенні слідчої дії, оглянувши місце події на території Сухополов’янської сільської ради Прилуцького району Чернігівської області. В результаті заходів було виявлено факт незаконної порубки 97 дерев породи клен та тополя невстановленими особами. Це становить порушення статей 64, 67, 69 Лісового кодексу України, а також має ознаки злочину згідно із статтею 246 Кримінального кодексу України.

Під час огляду екологічні інспектори провели заміри пнів зрубаних дерев та розрахували шкоду, заподіяну лісу внаслідок незаконної вирубки. Розмір збитків склав понад 429 тисяч 915 гривень. Всі матеріали стосовно цього випадку направлені до правоохоронних органів з метою встановлення осіб, причетних до незаконної рубки, та притягнення їх до відповідальності та відшкодування завданих збитків державі."

Фото: Facebook: Державна екологічна інспекція у Чернігівській області

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: