Звинуватять ЗСУ: Росіяни готують "сакральні жертви" на окупованих територіях під час виборів 15-17 березня

За повідомленням активістів руху "Жовта Стрічка", окупанти планують провести теракти та провокації з жертвами серед цивільного населення на виборчих дільницях тимчасово окупованої території України.

За повідомленням активістів руху "Жовта Стрічка", окупанти планують провести теракти та провокації з жертвами серед цивільного населення на виборчих дільницях тимчасово окупованої території України. Традиційно, вони намагаються звинуватити у цьому Збройні Сили України.

Активісти закликають всіх мешканців окупованих територій не підходити до виборчих дільниць з 15 по 17 березня та залишатися вдома. Також вони закликають не ігнорувати повітряні тривоги.

«рашисти планують теракти та провокації з жертвами серед цивільного населення на виборчих дільницях тимчасово окупованої території України. Звинуватити в них традиційно планують Збройні Сили України», - повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка».

"Уникайте абсолютно всіх публічних заходів рашистів, людські життя для них нічого не варті. Головне для них - картинка для ТБ", - йдеться в повідомленні руху.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: