Завантаження ...
Новобудови Києва

СБУ затримала інформатора ФСБ у Миколаєві: Зрадник облаштував "спостережний пункт" за колонами ЗСУ

СБУ затримала інформатора ФСБ у Миколаєві: Зрадник облаштував "спостережний пункт" за колонами ЗСУ фото

Служба Безпеки України (СБУ) затримала у Миколаєві інформатора  ФСБ, який організував у своїй квартирі "спостережний пункт" для відстеження колон Збройних Сил України через територію міста.

Через вікна своєї квартири зловмисник спостерігав за рухом військової техніки та встановлював її кількість, зосереджуючи особливу увагу на важкому озброєнні.

Незважаючи на ретельну конспірацію своєї діяльності, російського інформатора виявили і зафіксували працівники СБУ, які вжили заходів щодо запобігання подальшим діям.

Під час затримання зловмисник намагався втекти, навіть вчинивши фізичний опір разом із своїм сином, але правоохоронцям вдалося успішно виконати свої обов'язки.

Згідно зі слідчими матеріалами, фігурант мав зв'язок із прокремлівським блогером Сергієм Лебедєвим (відомим як "Лохматий"), який перебуває на окупованій території Донецька та співпрацює з ФСБ.

Зловмисник зберігав комунікацію з Лебедєвим через анонімний чат у месенджері, де надавав розвідувальні "звіти".

Під час обшуку у помешканні затриманого було вилучено мобільний телефон з доказами злочинної діяльності.

Наразі слідчі СБУ повідомили затриманому про підозру за ч. 3 ст. 114-2 Кримінального кодексу України (несанкціоноване поширення інформації про рух ЗСУ), за що йому загрожує до 12 років позбавлення волі.

Операція проводилася співробітниками СБУ в Миколаївській області за участю обласної прокуратури.

Фото: Офіційний канал Служби безпеки України

 
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: