Україна запропонувала обміняти полонених католиків та мусульман, але росія відмовляється

Завтра мусульмани всього світу відзначатимуть закінчення посту — Ораза-Байрам. А ще 31 березня католики святкували Великдень. З цього приводу Україна вирішила запропонувати обмін військовополоненими, які віддані ісламу та католицизму.

Завтра, 10 квітня, мусульмани всього світу відзначатимуть закінчення посту — Ораза-Байрам. А ще 31 березня католики святкували Великдень. З цього приводу Україна вирішила запропонувати обмін військовополоненими, які віддані ісламу та католицизму.

Серед переліку, який Україна запропонувала для обміну з російською стороною, - 1 католик і 146 мусульман. Проте Росія проігнорувала запропоновані списки, повідомив Омбудсман Дмитро Лубінець.

Як бачимо, навіть послання Папи Римського не додало мотивації росіянам здійснити обмін ні за формулою «всіх на всіх», ні за інших умов. Попри таку нерозумну поведінку російської сторони, Україна висловлює свою готовність до здійснення обміну за формулою «всіх на всіх» з нагоди відзначення православного Великодня. - написав омбудсман Лубінець Дмитро у своєму телеграм каналі.

Фото: Телеграм канал: Омбудсман Лубінець Дмитро

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: