Завантаження ...
Новобудови Києва

СБУ спільно з підприємством на Харківщині зупинили продаж українських розробок в РФ

СБУ спільно з підприємством на Харківщині зупинили продаж українських розробок в РФ фото

Завдяки співпраці СБУ та керівництва стратегічного підприємства на Харківщині затримано інженерів-конструкторів, які намагалися передати у рф секретні українські розробки.

Співпраця між Службою безпеки та керівництвом підприємства на Харківщині допомогла виявити та затримати інженерів-конструкторів, які планували передати російській стороні конфіденційні технологічні розробки в галузі паливно-енергетичного комплексу.

У результаті спільної операції на Харківщині було зламано плани агентурної групи, яка намагалася передати таємну документацію із місцевого стратегічного заводу до російської сторони.

Серед затриманих осіб — керівник конструкторського бюро та заступник керівника цеху промислового підприємства.

За даними розслідування, ворожа агентурна група була зацікавлена в документах, кресленнях та інструкціях з виробництва парових турбін та комплектуючих до них.

Потреба в таких турбінах у Росії виникла через вичерпання ресурсу наявних агрегатів та необхідність модернізації електростанцій для забезпечення безперебійного постачання енергії.

Один з організаторів агентурної групи виявився колишнім бізнес-партнером місцевого заводу, який отримував фінансову винагороду за свою допомогу окупантам.

Наразі затриманим особам пред'явлено обвинувачення згідно зі статтями 28 і 111 Кримінального кодексу України, що передбачають довічне позбавлення волі.

СБУ спільно з підприємством на Харківщині зупинили продаж українських розробок в РФ фото №1
СБУ спільно з підприємством на Харківщині зупинили продаж українських розробок в РФ фото №2
СБУ спільно з підприємством на Харківщині зупинили продаж українських розробок в РФ фото №3
СБУ спільно з підприємством на Харківщині зупинили продаж українських розробок в РФ фото №4

Фото: Офіційний канал Служби безпеки України

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: