Російські військові засуджені за катування мирних мешканців на Чернігівщині: вирок - 11 років в'язниці

На Чернігівщині до 11 років позбавлення волі засуджено двох російських військових за катування та жорстоке поводження з мирними мешканцями.

На Чернігівщині до 11 років позбавлення волі засуджено двох російських військових за катування та жорстоке поводження з мирними мешканцями.

Поліція завершила передсудове розслідування та передала до суду справу стосовно двох російських військовослужбовців, які 6 березня 2022 року заарештували мирного місцевого жителя в селі Слобода Чернігівського району. Чоловіка жорстоко побили та загрожували спалити живцем.

За даними правоохоронців, військові примусово затягнули чоловіка до магазину, де його побили та тортурами намагалися дізнатися інформацію про можливу співпрацю з військовими Збройних сил України та їхнє місце розташування в селі.

Слідчі зі спеціалізованого відділу Головного управління Нацполіції у Чернігівській області під керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили передсудове розслідування згідно з частиною ч. 2 ст. 28 та ч. 1 ст. 438 Кримінального кодексу України (жорстоке поводження з цивільним населенням). Обвинувальний акт направлено до суду.

Чернігівський районний суд виніс рішення про засудження російських військових до 11 років позбавлення волі.

Фото: Відділ комунікації поліції Чернігівської області

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: