Завантаження ...
Новобудови Києва

Служба безпеки України вживає заходів безпеки у центрі Києва

Служба безпеки України вживає заходів безпеки у центрі Києва фото

На території Шевченківського району Києва, включаючи Софійську та Михайлівську площі, Служба безпеки України проводить планові контррозвідувальні операції. Основною метою є перевірка та зміцнення контрдиверсійного захисту важливих державних об’єктів та місць масового скупчення людей.

Дані заходи реалізуються спільно з Управлінням державної охорони, Національною поліцією, Військовою службою правопорядку ЗСУ та іншими відповідальними підрозділами, які залучені до забезпечення безпеки столиці.

Під час операцій представники силових структур проводять огляд території та окремих будівель, виявляють заборонені предмети, а також перевіряють громадян, які перебувають у центральній частині міста.

Звертають увагу, що заходи проводяться з урахуванням правового режиму воєнного стану, тому можливі обмеження проходу та проїзду вулицями міста, а також перевірка документів громадян та огляд автотранспорту.

Служба безпеки закликає громадян розумно ставитися до можливих незручностей та відповідно реагувати на законні дії та вимоги правоохоронців. Також наголошується на необхідності мати при собі документи, що посвідчують особу, та дотримуватись режиму комендантської години.

Важливо підкреслити, що усі заходи проводяться з дотриманням принципів законності та конституційних прав та свобод громадян.

Служба безпеки України вживає заходів безпеки у центрі Києва фото №1
Служба безпеки України вживає заходів безпеки у центрі Києва фото №2
Служба безпеки України вживає заходів безпеки у центрі Києва фото №3
Служба безпеки України вживає заходів безпеки у центрі Києва фото №4

Фото: Офіційний канал Служби безпеки України

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: