11 Травня 2024
273
![У Прилуцькому районі надзвичайники витягли з водойми тіло 61-річної жінки фото У Прилуцькому районі надзвичайники витягли з водойми тіло 61-річної жінки фото](/storage/thumbs/520/l86/GZ9/5nYgi7GnPEE8I8dV5ys027gP-metaMTUzODkwMzYyM19vXzFjaXU0Z2IyNzMxYjFxZDBjaWExMW9qMTB0b2EuanBn-.webp)
Десятого травня в річці Остер, яка тече у селі Івангород Ічнянської територіальної громади Прилуцького району, було знайдено тіло 61-річної місцевої жительки.
Для вилучення тіла загиблої на берег залучили чотирьох рятувальників, човен та одиницю техніки.
Обставини цього трагічного випадку та причину смерті встановлюють правоохоронні органи.
Рятувальники Чернігівщини закликають громадян дотримуватися правил безпеки на водоймах. Пам'ятайте: навіть прості заходи можуть врятувати ваше життя та здоров'я!