Завантаження ...
Новобудови Києва

Зловмисники в мережі: СБУ припинила пропаганду проти ЗСУ

Зловмисники в мережі: СБУ припинила пропаганду проти ЗСУ фото

Спецслужби України розкрили ще один випадок пропаганди та дезінформації, який став загрозою національній безпеці.

СБУ затримала групу блогерів на Київщині, які активно працювали на користь російської федерації, провокуючи інформаційний хаос та спотворюючи дії Збройних Сил України. Фігуранти відтворювали провокативні стріми, поширювали фейкові новини про військовослужбовців, а також незаконно викладали конфіденційну інформацію щодо розташування військових підрозділів.

Ця деструктивна діяльність використовувалася російськими пропагандистами для створення маніпулятивних сюжетів та мобілізації протиукраїнського настрою у міжнародній аудиторії.

Серед затриманих осіб були не лише активні блогери, але й водій таксі, який керував анонімними каналами у месенджерах, а також мешканець столиці, який пропагував насильницьке супротивлення проти військових формувань. Зловмисникам пред'явлено звинувачення за перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України в особливий період, за що їм загрожує до 8 років позбавлення волі.

Слідчі продовжують розслідування цього складного інциденту, спрямованого на поширення недовіри до армії та держави. Важливо підкреслити, що подібні дії є злочином проти національної безпеки та вимагають негайного реагування та відповідальності перед законом.

Фото: Офіційний канал Служби безпеки України

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: