20 Травня 2024
581
![Пожежа на узбіччі: патрульні поліцейські врятували автомобіль з вуликами бджіл фото Пожежа на узбіччі: патрульні поліцейські врятували автомобіль з вуликами бджіл фото](/storage/thumbs/520/kQH/WqE/cxr8fUH1gxwBqpL0pUtGRxwM-metacGhvdG9fMjAyNC0wNS0yMF8xMC00Ny0xOC5qcGc=-.webp)
Сьогодні, близько 6-ї години ранку, на стаціонарному посту "Кіпті" (автодорога М-01) до екіпажу патрульної поліції звернувся громадянин та повідомив, що неподалік на узбіччі загорілося авто.
Поліцейські одразу вирушили на місце події і виявили автомобіль з вуликами бджіл, що палав. Без зволікань вони кинулися на допомогу.
Охоронці порядку почали гасити пожежу за допомогою автомобільних вогнегасників. Завдяки оперативним діям патрульних вдалося швидко ліквідувати вогонь і запобігти серйозним наслідкам.
Фото: Офіційний канал патрульної поліції Чернігівської області в телеграм