Завантаження ...
Новобудови Києва

Порноакторка Джозефіна Джексон стала спікером «Платформи можливостей» у Переяславському університеті

Порноакторка Джозефіна Джексон стала спікером «Платформи можливостей» у Переяславському університеті фото

Відома порноакторка Джозефіна Джексон, справжнє ім'я якої Юлія Сенюк, стала спікером на заході «Платформа можливостей», що відбувся у Переяславському університеті імені Григорія Сковороди.

Під час своєї промови вона підкреслила важливість інтелекту у будь-якій професії. «Якщо ви хочете кар'єрного росту, то у будь-якій сфері необхідно мати мозок», – зазначила Джексон.

Її виступ викликав жваву дискусію серед студентів та учасників заходу, де кожен мав можливість висловити свої думки та обговорити перспективи розвитку кар'єри.

«Мені дуже сподобалося в Університеті Григорія Сковороди в Переяславі, хоч я і провела тут лічену годину-другу. Проте цього часу вистачило для того аби впевнитися в тому, що це справді прогресивний заклад вищої освіти. Сподобалися ваші мистецькі аудиторії, які я відвідала. Приємним було знайомство з вашим, наймолодшим в Україні, ректором. Я зловила ностальгію за своїми студентськими часами. Дякую, що запросили і бажаю вам йти вперед до своїх цілей не звертаючи уваги на інших. Успіху Вам всім!», – завершила зустріч враженнями про альма-матер Джозефін Джексон.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: