Завантаження ...
Новобудови Києва

Україна приєднується до спільної роумінгової зони з ЄС

Україна приєднується до спільної роумінгової зони з ЄС фото

Україна приєднується до спільної роумінгової зони з Європейським Союзом, що дозволить українцям користуватися послугами роумінгу в країнах ЄС у режимі "Роумінг як вдома" (RLAH).

Також цією перевагою зможуть скористатися і користувачі європейських операторів, які подорожують в Україну.

Як інформує пресслужба Верховної Ради, президент України Володимир Зеленський підписав Закон "Про внесення змін до деяких законів України щодо імплементації норм законодавства Європейського Союзу з питань роумінгу". Цей закон Верховна Рада України прийняла в другому читанні та в цілому 22 травня.

Документ прийняли на виконання однієї з умов євроінтеграції України у сфері електронних комунікацій. Він забезпечує приєднання України до спільної роумінгової зони Україна - ЄС та отримання українцями послуг роумінгу в країнах ЄС у режимі "Роумінг як вдома" (RLAH).

RLAH – це послуга, яка означає, що під час подорожей в ЄС дзвінки, SMS та передача даних включені у домашній пакет послуг, відповідно послуги роумінгу надаються без додаткової плати. Також перевагами спільної роумінгової зони зможуть скористатись і користувачі європейських операторів, які подорожують в Україну.

Фото: Скриншот з сайту Верховної Ради України

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: