Завантаження ...
Новобудови Києва

Більше 40% українців отримують зарплату менше 10 тисяч гривень

Більше 40% українців отримують зарплату менше 10 тисяч гривень фото

Згідно з даними опитування, проведеного дослідницькою компанією Gradus, 43% українців мають місячну зарплату менше 10 тисяч гривень.

Це дослідження також показало, що 82% населення вважають свій рівень доходів недостатнім або категорично недостатнім для забезпечення якісного життя.

Ці дані свідчать про серйозні проблеми в економічній ситуації країни, яка безпосередньо впливає на добробут населення. Більшість респондентів зазначають, що їхні доходи не дозволяють задовольнити базові потреби, такі як якісне харчування, житло, медичне обслуговування та освіта.

За результатами опитування, серед тих, хто має найнижчі доходи, переважно люди з середньою та нижчою освітою, а також мешканці сільських районів та невеликих міст.

Водночас жителі великих міст частіше повідомляють про вищий рівень доходів, хоча і серед них значна частка опитаних вважає свої заробітки недостатніми.

Опитування також виявило, що багато українців змушені працювати на кількох роботах або підробляти, щоб забезпечити себе та свої сім'ї. Така ситуація створює додатковий тиск на здоров'я та якість життя людей.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: