Завантаження ...
Новобудови Києва

Загальна мобілізація з 1 січня: що потрібно знати українцям

У соціальних мережах поширюється неправдива інформація про те, що нібито з 1 січня 2018 року українським чоловікам у віці до 45 років буде заборонено виїжджати за межі країни. У фейкових повідомленнях йдеться, що нібито після Нового року набере чинності закон, згідно з яким...

 
У соціальних мережах поширюється неправдива інформація про те, що нібито з 1 січня 2018 року українським чоловікам у віці до 45 років буде заборонено виїжджати за межі країни

У фейкових повідомленнях йдеться, що нібито після Нового року набере чинності закон, згідно з яким чоловікам – громадянам України, яким не виповнилося 45 років без, наприклад, довідки з військкомату, заборонено виїжджати з країни.

Така інформація поширювалася з посиланням на “джерела в Службі безпеки України”.


Крім того, низка видань, які опублікували цей фейк, стверджували, що “в СБУ підтвердили інформацію про те, що відразу після новорічних свят розпочнеться сьома хвиля мобілізації“.

За словами “джерел”, інформацію про нібито мобілізацію вже довели до військкоматів, проте офіційної розголосу ще було.

Як вияс, що ця інформація є неправдивою, а саму новину вперше було опубліковано ще в листопаді 2015 року.

Нагадаємо, як раніше писала Politeka, в ході осіннього призову на військову службу-2017, українські військкомати зіткнулися з небажанням молодих людей віддавати борг Батьківщині.


За матеріалами ТСН
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: