Завантаження ...
Новобудови Києва

"Газові" правила змінилися: що обов'язково потрібно знати

Стало відомо, в якому випадку мешканцю компенсують витрати. У четвер, 18 січня, в Україні змінився закон про порядок встановлення газових лічильників. "Про внесення змін до закону України "Про забезпечення комерційного обліку природного газу" публікує офіційне видання...

 
Стало відомо, в якому випадку мешканцю компенсують витрати

У четвер, 18 січня, в Україні змінився закон про порядок встановлення газових лічильників.

"Про внесення змін до закону України "Про забезпечення комерційного обліку природного газу" публікує офіційне видання Верховної Ради "Урядовий Кур'єр". У документі говориться, що лічильники на газ потрібно встановити не до початку 2018-го, а до 1 січня 2021-го року. На це кошти з місцевих бюджетів не витрачатимуться.

Повідомляється, що якщо користувач самостійно встановив лічильник на квартиру - йому компенсують витрати за рахунок тарифу на газовий розподіл. Оператори газорозподільної мережі не зможуть припиняти поставки газу в будинок, якщо його співвласники відмовилися від лічильника на всю будівлю. Офіційно закон набуває чинності на наступний день після публікації, тобто, 19 січня.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що в Кабінеті міністрів вигадали ще один податок, який змусить українців витрусити з кишень останнє.

София Милевская
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: