ONUKA виступить на фестивалі, який присвячений чорнобильській катастрофі

26 квітня український гурт ONUKA виступить на безкоштовному фестивалі "ZonaНатхнення", присвяченому чорнобильській катастрофі, який пройде в Києві на Поштовій площі. Як повідомляють організатори заходу, на концерті виступатимуть артисти, яких надихнула зона відчуження.

26 квітня український гурт ONUKA виступить на безкоштовному фестивалі "ZonaНатхнення", присвяченому чорнобильській катастрофі, який пройде в Києві на Поштовій площі. Як повідомляють організатори заходу, на концерті виступатимуть артисти, яких надихнула зона відчуження.26 квітня український гурт ONUKA виступить на безкоштовному фестивалі "ZonaНатхнення", присвяченому чорнобильській катастрофі, який пройде в Києві на Поштовій площі.

Як повідомляють організатори заходу, на концерті виступатимуть артисти, яких надихнула зона відчуження.

Автори ідеї фестивалю ставлять собі за мету, щоб люди переглянули своє сприйняття зони Чорнобиля і не намагалися її уникати. Варто додати, що вперше на великій сцені прозвучить головний саундтрек до фільму про Чорнобиль "The Arch".

Окрім гурту ONUKA, в супроводі оркестру свої хіти виконає артист Микита Рубченко.

Нагадаємо про те, що тема Чорнобиля є особистою для солістки гурту ONUKA Наталі Жижченко. Батько Нати був ліквідатором на ЧАЕС.

За останні 10 років Ната була в Чорнобилі п'ять разів. Два роки тому артистка позувала для фотосесії на території Чорнобиля.


Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: