Завантаження ...
Новобудови Києва
Новобудови Києва

Складено рейтинг найбільш небезпечних країн для жінок

Експерти організації Thomson Reuters Foundation опублікували дослідження про дотримання прав жінок в різних державах світу, і назвали найнебезпечніші країни. Дослідження проводилося в шести основних сферах: охорона здоров’я, дискримінація, культурні традиції, сексуальне насильство, насильство, торгівля людьми.

Експерти організації Thomson Reuters Foundation опублікували дослідження про дотримання прав жінок в різних державах світу, і назвали найнебезпечніші країни.

Дослідження проводилося в шести основних сферах: охорона здоров’я, дискримінація, культурні традиції, сексуальне насильство, насильство, торгівля людьми.

В результаті експерти визначили 10 найнебезпечніших для жінок країн. На перше місце поставили Індію, де щодня фіксується близько 100 випадків сексуального насильства по відношенню до жінок. Друге місце у Афганістану, третє – у Сирії.

У десятку потрапили Сомалі, Саудівська Аравія, Пакистан, Конго, Ємен, Нігерія і … США. Штати потрапили в рейтинг через низку голлівудських секс-скандалів з сексуальними домаганнями.
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: