Рибалки знайшли та намагаються підняти з дна Японського моря російський крейсер з тоннами золота

У Японському морі знайшли затонулий російський корабель, на борту якого може бути 200 тонн золота морські пошуковці знайшли затоплений російський корабель, передає bbc.com. Крейсер "Дмитрій Донськой" пішов на дно ще під час російсько-японської війни у 1905-му році.

У Японському морі знайшли затонулий російський корабель, на борту якого може бути 200 тонн золота морські пошуковці знайшли затоплений російський корабель, передає bbc.com. Крейсер "Дмитрій Донськой" пішов на дно ще під час російсько-японської війни у 1905-му році.У Японському морі знайшли затонулий російський корабель, на борту якого може бути 200 тонн золота морські пошуковці знайшли затоплений російський корабель, передає bbc.com.


Крейсер "Дмитрій Донськой" пішов на дно ще під час російсько-японської війни у 1905-му році. Корабель лежить на глибині 434 метри.

Корейці налаштовані підняти його на поверхню і все через чутки, що нібито судно перевозило скарбницю Другої Тихоокеанської ескадри, а це - двісті тонн золота у зливках і монетах вартістю майже 133 з половиною мільярда доларів.

Російські історики, щойно дізнавшись про знахідку, почали запевняти, що ніякої скарбниці на борту не було.
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: