Завантаження ...
Новобудови Києва
Новобудови Києва

Укрзалізниця відкрила нову опцію для купівлі квитків

З 17 січня для людей із інвалідністю стала доступною опція купівлі пільгового залізничного квитка онлайн. Раніше ця функція була недоступна. Пільгове посвідчення перевірятиметься у режимі реального часу, повідомив керівник Укрзалізниці Євген Кравцов у Facebook. З часу запуску онлайн резервування і купівлі квитків...

 
 
З 17 січня для людей із інвалідністю стала доступною опція купівлі пільгового залізничного квитка онлайн. Раніше ця функція була недоступна.

Пільгове посвідчення перевірятиметься у режимі реального часу, повідомив керівник Укрзалізниці Євген Кравцов у Facebook.

З часу запуску онлайн резервування і купівлі квитків на сайті Укрзалізниці пільговими знижками могли користуватися лише студенти. Функцію запустили у тестовому режимі. Поки що вона доступна тільки на сайті, а у подальшому з'явиться у мобільному додатку.

З 15 січня о 16:00 Укрзалізниця відновлює операції повернення проїзних документів на сайті booking.uz.gov.uа, на мобільній версії сайту та мобільних додатках.

Повернення квитків через інтернет призупинили, щоб запобігти спекуляціям та іншими зловживанням у піковий період перевезень з 15 грудня 2018-го. Аналіз фахівців показав, що переважну кількість квитків викуповують через інтернет у перші хвилини відкриття продажу, а потім значну частину повертають перед відправленням поїзда. Зазвичай квитки оптом замовляють для їхнього подальшого перепродажу.
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: