Завантаження ...
Новобудови Києва
Новобудови Києва

На яку зарплату претендують няні в Україні

Торік зарплати домашнього персоналу підвищили на 20-30%. Це пов'язано зі зростанням вартості продуктів, комунальних послуг. Крім того, багато спеціалістів виїхали працювати за кордон, адже там платять більше. Зарплата нянь, хатніх робітниць залежить від рівня спеціаліста, графіка роботи та обов'язків. Так, у Києві готові платити 25 тис. грн...

 
 
Торік зарплати домашнього персоналу підвищили на 20-30%. Це пов'язано зі зростанням вартості продуктів, комунальних послуг. Крім того, багато спеціалістів виїхали працювати за кордон, адже там платять більше.

Зарплата нянь, хатніх робітниць залежить від рівня спеціаліста, графіка роботи та обов'язків. Так, у Києві готові платити 25 тис. грн щомісяця няні для немовляти. Працювати доведеться 10-12 год. у день, пише ubr.ua.

Няні для немовляти з досвідом роботи від 5 років і медичною освітою обіцяють платити від 35 тис. грн. Стільки ж пропонують фахівцю, який вільно володіє іноземною мовою - англійською, французькою. Додаткові години няні оплачуються від 100 грн/год.

Зарплата нянь, хатніх робітниць залежить від рівня спеціаліста, графіка роботи та обов'язків.
Послуги вихователя для школяра при часткової зайнятості у середньому коштують 20 тис. грн.

Хатній робітниці при повній зайнятості для квартири площею 100-150 кв. м платять 20-25 тис. грн.

"Фахівця можна знайти на більш низьку зарплату, але без досвіду. Переважно, вони працюють у сім'ях недовго. Переходять до інших на більшу оплату, коли отримують рекомендації та досвід. Крім того, зараз зарплати підвищують, адже великий попит на українських фахівців за кордоном", - каже представник Асоціації агентств домашнього персоналу Лариса Губарєва.

В Україні з 1 січня сім'ї з дітьми до 3 років можуть отримати з держбюджету компенсацію витрат на послуги няні. Йдеться про суму 1692 грн щомісяця.
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: