Це про Славутич- Вишгород або Чернігів

Може досить ховати голову в пісок? Може дивлячись правді в очі, почати розглядати можливість переходу Славутича з Київської до Чернігівськоі області?

Може досить ховати голову в пісок? Може дивлячись правді в очі, почати розглядати можливість переходу Славутича з Київської до Чернігівськоі області?

Вчора,на позачерговій сесії, голосували за звернення щодо необхідності збереження суду в Славутичі, а не переносу його до Вишгороду.

Славутич сьогодні входить до складу Вишгородського району Київщини. Що маємо- швидка допомога- Бориспільського району ( виклик через Бориспіль ). Податкова- Броварська. Поліція - Вишгородська. Суд- планують перевести до Вишгорода. Що в нас ще залишилось перевести в Вишгород , Бровари чи Бориспіль - морг, кладовище, пенсійний фонд ?

З іншого боку, куди ми їздимо лікуватися до «вузьких» спеціалістів? Правильно- в Чернігів. Де вже народжують переважна більшість Славутичанок- в Чернігові ( 40 з 55 за півроку).

Які населені пункти нас оточують ? - Чернігівської області. Куди їздять на вихідні розважатися Славутичани - переважно у Чернігів.

Багато хто вже і квартири там придбав.

Так може досить ховати голову в пісок? Може дивлячись правді в очі, почати розглядати можливість переходу Славутича з Київської до Чернігівськоі області. З можливістю створення потужноі ОТГ з центром в Славутичі: - від Любеча до Дніпровського. З можливістю отримати всі переваги якісного медичного обслуговування і доступності адмін послуг?

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: