Цинізм, пофігізм чи злочин?

Що відбувається в нашому місті? Майже 5300 грн. за Ггкал!!!!! Такого тарифу немає в жодному місті , це взагалі «космос»!!!! Я особисто завжди виступав за економічно обгрунтовані тарифи

Що відбувається в нашому місті? Майже 5300 грн. за Ггкал!!!!! Такого тарифу немає в жодному місті , це взагалі «космос»!!!! Я особисто завжди виступав за економічно обгрунтовані тарифи

Але те, як прийнято новий тариф для підприємств, бюджетних установ і інших споживачів крім населення - це або злочин , або безвідповідальність чи відсутність компетенції  виконавчої влади на чолі з міським головою.
 
А тепер по порядку:
 
В минулому році для сторонніх споживачів( не населення)діяв тариф 2147 грн за ГГкал.
-10.06.2021 виконавчий комітет встановлює єдиний тариф для всіх категорій споживачів на рівні 1905 грн/ Ггкал.
- 30.07.2021 КП УЖКГ звертається до виконавчого комітету та публікує намір про зміну тарифу з його розрахунком за яким ціна для населення складає 2814 грн/Ггкал та 3848грн/Ггкал. для інших споживачів. І це, до речі, за теперішньої ціни на газ десь відповідає дійсності ( окрім ціни для населення де є фіксована ціна на газ на рівні 7.9 грн/м.куб).
 
- А далі УВАГА!!!!! 12.10.2021 року виконавчий комітет скасовує чинний тариф 1905 грн/ Ггкал. Та встановлює нові тарифи для інших споживачів і бюджетних організацій на рівні 5298 грн/Ггкал та 4415 грн/Ггкал відповідно.
З порушенням порядку повідомлення, з порушенням процедури, без громадського обговорення та відповідних розрахунків.
 
Цей тариф частков ЗНИЩІТЬ !!! наш місцевий бізнес і як результат відсутність податків в місцевий бюджет, а частково ( сфера послуг ) перекладе всі витрати на кінцевого споживача.
 
Вихід один- або вимагати від влади відміни цього не законного тарифу та встановлення прозорого, економічно обґрунтованого тарифу!
Або зміни такої влади, яка своїми незаконними рішеннями вбиває економіку і малий бізнес!
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: