Завантаження ...
Новобудови Києва
Новобудови Києва

КРУТИЙ ВОЇН!

363349690_1525150914556741_4084385583472763515_n.jpg

Саме таке найкоротше визначення приходить на думку, коли спілкуєшся з Командувачем Національної Гвардії Україні, полковником - Олександром Сергійовичем Півненко.

Саме таке найкоротше визначення приходить на думку, коли спілкуєшся з Командувачем Національної Гвардії Україні, полковником - Олександром Сергійовичем Півненко.

Дякуючи нашій Народний депутатці - Ользі Василевській -Смаглюк - Округ 96, мав честь вітати Командувача НГУ в Славутичі. Доречі, дякую пані Ользі, що тримає Славутич у фокусі своєї уваги, та за допомогу громаді.

Зрозуміло, головною темою нашої розмови було питання дислокації ВЧ3041 Національної гвардії України в Славутичі. Маємо спільні думки, як найкраще облаштувати перебування частини саме в нашому місті. По цьому питанню буду інформувати, коли це буде можливо, в т.ч. і з безпекових міркувань.

Нацгвардійці,полонені захисники ЧАЕС - тема, яку підіймаємо постійно. Командування знає, пам'ятає і робить все від них залежне для повернення наших бійців. Питання болюче і делікатне.

Також пан Олександр доєднався до нашої символічної, але важливої ініціативи, про яку детально розкажу згодом.

Справді, вражений знайомством з Олександром Півненко. Пам'ятаєте в першідні повномасштабного вторгнення спалені колони ворога на підступах до Харкова - це справа підрозділів, якими командував полковник Півненко. Герой України! Один з ключових командирів оборони Бахмута. Офіцер антитерористичного підрозділу, спортсмен. Міцна людина. Коли говориш з такою особистістю - розумієш, що "маю честь" - це про них!

Дякую, Олександре, Славутич з Вами!

Читайте також: 70 військовослужбовців, які потрапили в полон на Чорнобильській АЕС, вже повернулися додому