Завантаження ...
Новобудови Києва
Новобудови Києва

Вінілова підлога: гарне рішення у сучасному ремонті квартир

Зі стрімким розвитком будівельної індустрії та постійними змінами у дизайні інтер'єру, вибір оптимального покриття для підлоги стає важливим завданням при ремонті квартири. Одним із новаторських та ефективних рішень, яке завойовує популярність, є використання вінілової підлоги, яку можна придбати за посиланням https://holz.ua/ua/ivanofrankovsk/pol/vinilovye-poly. Розглянемо переваги та особливості використання вінілової підлоги в ремонті квартир.

Переваги підлоги з вінілу:

 • Така підлога вражає своєю естетичністю та можливістю імітації природного матеріалу, такого як деревина або плитка. Різноманіття стилів та кольорів дозволяє знайти ідеальний варіант для будь-якого дизайну кімнати.
 • Відзначається високою стійкістю до стирання, що робить його ідеальним вибором для приміщень з великим потоком людей, таких як коридори чи кухні.
 • Матеріал не боїться вологи, що робить його оптимальним рішенням для ванних кімнат та кухонь. Легка чистка та обслуговування роблять його ідеальним для сімей з дітьми та домашніми тваринами.
 • Відмінною характеристикою такої підлоги є її здатність зберігати тепло, створюючи комфортний мікроклімат у приміщенні. Це особливо важливо в холодній порі року, коли теплі підніжки роблять кроки по домі приємними та затишними.
 • Виготовляється з екологічно чистих матеріалів, що робить його безпечним для здоров'я. Матеріал не викидає шкідливих речовин і не затримує алергени, що робить його ідеальним вибором для людей із різними алергіями.

Види вінілової підлоги

 • Ламінатний вініл. Імітує природний дерев'яний ламінат та вражає своєю стійкістю до подряпин та вологи.
 • Плитковий вініл. Можливість вибору форми та розміру плиток дозволяє створювати унікальні мозаїчні ефекти та підкреслює індивідуальний стиль приміщення.

Догляд за вініловою підлогою

Щоб ваша вінілова підлога радувала вас своєю естетикою та служила тривалий час, важливо дотримуватися деяких рекомендацій з догляду.

 1. По-перше, використовуйте м'яку щітку або пилосос із насадкою на тверду підлогу для щоденного видалення пилу та дрібних частинок. Періодично протирайте вологою ганчіркою для зняття бруду та плям.
 2. По-друге, розміщуйте м'які підставки під меблі, щоб уникнути подряпин та слідів. Використовуйте спеціальні коврики на вході, щоб зменшити знос підлоги.
 3. По-третє, уникайте використання важких засобів для миття, що містять агресивні хімічні речовини.
 4. І наостанок, забезпечте стійку температуру в приміщенні, щоб уникнути деформацій та змін кольору вінілу.

Дотримання цих простих порад дозволить зберегти вашу вінілову підлогу в ідеальному стані, зберігаючи якість та естетичний вигляд на тривалий період часу. 


 
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями:
мрия