Завантаження ...
Новобудови Києва

Продукти, які уповільнюють старіння

Продукти, які уповільнюють старіння фото

На сьогоднішній день джерела молодості поки так ніхто і не відкрив, проте є кілька способів уповільнити наближення старості. Одним з кращих вважається здорове харчування. Лікарі та дієтологи розповіли, які продукти здатні уповільнити старіння організму, особливо після 50 років.

Авокадо

Доктор медичних наук назвала авокадо необхідною частиною щоденного раціону. За її словами, фрукт багатий корисними для серця жирами і клітковиною, вітамінами групи B, калієм і вітамінами A, C, E і K, які захищають організм від запалень і передчасного старіння.

Жирна риба

Доведено, що деякі види жирної риби, такі як лосось, тріска і оселедець, зменшують запалення в організмі і знижують ризик розвитку хвороби Альцгеймера.

Чорниця

Чорниця багата вітаміном А, який допомагає шкірі зберігати молодість, а також різними антиоксидантами і біологічно активними сполуками.

“Чорниця-хороше джерело вітамінів А і С, які можуть зменшити запалення, що викликає пошкодження шкіри і поява зморшок”, – розповіла доктор.

Зелень

Листова зелень, така як капуста або шпинат, також допомагає уповільнити старіння. За словами доктора медичних наук Марі Рагглз, вони містять різні вітаміни, мінерали, клітковину та інші сполуки, здатні підтримати роботу клітин.

Оливкова олія

Оливкова олія в основному складається з мононенасиченої жирної кислоти-олеїнової. Продукт є ключовим в раціоні харчування жителів блакитних зон, відомих своєю високою тривалістю життям. За словами Рагглз, в оливковій олії є сполуки, які імітують деякі з тих, що містяться в шкірі людини. “Клітини постійно оновлюються і потребують регулярного надходження жирних кислот для виробництва нових здорових клітин”, – пояснила вона.

Горіхи і насіння

Горіхи і насіння є хорошим джерелом корисних для серця жирних кислот омега-3 і вітаміну Е, які сприятливо впливають на стан шкіри. Було доведено, що з віком в організмі посилюється запалення, з яким може впоратися вітамін. Крім того, речовина покращує функцію імунної системи і підтримує метаболізм у міру старіння.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: