Завантаження ...
Новобудови Києва
Новобудови Києва

Як позбутися плодових мушок: рослини, що відлякують набридливих комах

 Як позбутися плодових мушок: рослини, що відлякують набридливих комах фото
Фруктові мушки можуть стати докучливою проблемою, якщо вони заведуться в вашому домі. Вони швидко розмножуються, і пара може швидко перетворитися на велику кількість, що вирішити цю проблему доволі важко. Таким чином, найкращий спосіб боротьби - це попередження їхньої появи.

Лаванда 
Аромат лаванди, зокрема речовина ліналоол, приносить задоволення людям і відлякує фруктових мушок. Лаванду можна легко вирощувати у горщику на підвіконні. Ця рослина найкраще почувається біля південного вікна, але також може процвітати при достатньому освітленні в будь-якому місці.

Перцева м'ята 
М'ята, як і лаванда, має приємний аромат, який відлякує мушок, і вона вигідна для вирощування у горщику. Рекомендується садити одне стебло рослини в одну ємність і тримати його віддалено від інших кімнатних рослин, щоб уникнути їхньої розсадки поруч - м'ята може витісняти інші види. Листки цієї ароматної трави можна також використовувати при готуванні страв і напоїв.

Евкаліпт 
Це вічнозелене дерево із сильним свіжим ароматом. Вирощування його вдома може бути складним завданням, але зрізані гілочки в вазі також ефективно відлякуватимуть мух. Букет не вимагає особливого догляду.

Лемонграс 
Існує понад п'ятдесят видів лемонграсу, запах якого не переносять фруктові мушки. Олія цієї рослини є популярним компонентом багатьох природних засобів від шкідників. Вирощувати лемонграс можна з насіння або висадити стебло, куплене в магазині.

Базилік 
Це одна з найпопулярніших рослин для вирощування в домашньому трав'яному саду. Аромат базиліка відлякує різні комахи, включаючи фруктові мушки. Забезпечте рослині достатнє освітлення, оскільки вона любить багато світла.

Розмарин 
Ще одна популярна ароматична трава для боротьби з фруктовими мушками - це розмарин. Він також вимагає високого освітлення, але в іншому він невибагливий до догляду. Живі гілочки можуть бути використані при готуванні або як додаток до чаю.

Котяча м'ята
Котяча м'ята - ефективний засіб відштовхування фруктових мушок. Її аромат не подобається цим комахам. Росте добре в компактних контейнерах на підвіконні, особливо там, де є пряме сонячне світло.

Шавлія
Догляд за шавлією буде легким завданням для будь-якого. Речовина борнеол, яка міститься у шавлії, відлякує комах. Ростіть її на підвіконні з високим освітленням і гарним дренажем.

Чебрець
Чебрець також містить борнеол, який відлякує фруктових мушок. Ця трава росте на підвіконні під сонячним світлом і не потребує інтенсивного поливу.

Ці рослини не тільки можуть зробити ваш дім приємнішим за запахом, але й допоможуть утримати фруктових мушок на відстані.

Приєднуйтесь до Телеграм каналу та Вайбер
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями:
мрия