Завантаження ...
Новобудови Києва

Перевірте, чи належите ви до рідкісного типу особистості: дізнайтеся за чотирма якостями

Перевірте, чи належите ви до рідкісного типу особистості: дізнайтеся за чотирма якостями фото

Карл Густав Юнг зробив значний внесок у розвиток психології та психоаналізу.

Його відома теорія типів особистості базується на таких функціях людини, як мислення, відчуття, почуття та сприйняття. Залежно від того, яка з цих функцій домінує, виділяються різні типи особистості.

У 1940-х роках на основі типології Юнга була створена типологія Майєрс-Бріггс. За цією методикою всі типи особистості можна розділити на чотири категорії: екстраверт/інтроверт, інтуїтивне/сенсорне сприйняття світу, мислення/почуття, сприйняття/судження.

Рідкісний тип особистості INFJ

Люди, які належать до категорії INFJ, представляють рідкісний у світі тип особистості, який об'єднує інтровертів з інтуїтивним сприйняттям світу, що відрізняються особливою чутливістю і категоричними судженнями. Абревіатура INFJ розшифровується як інтроверт, інтуїтивний, почуттєвий, судячий. Незважаючи на те, що цей тип особистості складає менше одного відсотка населення, він має значний вплив у світі.

Характеристики представників INFJ

Здатність до вирішення проблем: Люди цього типу легко і впевнено справляються з проблемами, швидко знаходять нові шляхи вирішення. Вони зосереджені на першочергових завданнях і не звертають уваги на дрібниці.

Цілеспрямованість у роботі: Вони сумлінно виконують свою роботу, концентруючись на поставлених завданнях. Для них важливий сам процес досягнення мети, а не лише кінцевий результат. Такі люди є надійними і відповідальними.

Інтуїція: Вони мають чудову інтуїцію, яку можна назвати "шостим почуттям". Вони можуть передбачити важливі події та обставини.

Пошук істини: Постійно шукають істину, не задовольняючись загальновідомими знаннями. Вони йдуть по своєму шляху в житті.

Вибірковість у дружбі: У них небагато друзів, але ці люди є справжніми друзями, які поділяють їхні цінності та погляди на життя. Вони уникають великих компаній і віддають перевагу тісному колу друзів.

Емпатія: Представники INFJ є справжніми емпатами, добре відчувають інших людей, легко знаходять спільну мову і взаєморозуміння. Вони здатні співчувати і допомагати іншим.

Екстрасенсорні здібності: Вони можуть буквально читати думки інших людей і швидко розпізнавати брехню. Це допомагає їм захищати себе від людей з поганими намірами.

Потреба в самотності: Вони люблять залишатися наодинці, щоб відновити сили і продумати подальші дії. Вони живуть у своєму внутрішньому світі, який потребує тиші та самотності для розуміння.

Непередбачуваність: Їхній настрій змінюється під впливом різних факторів. Вони можуть швидко переходити від суму до радості.

Максималізм: Вони керуються принципом "все або нічого", віддаючи перевагу якості над кількістю, особливо в важливих питаннях. Вважають, що якщо не можуть зробити все можливе, то краще і не починати.

Швидке вирішення проблем: Вони мають глобальне бачення світу, що дозволяє їм швидко знаходити вихід навіть з безвихідних ситуацій. Їхні дії вивірені, і вони рідко помиляються.

Письменницький талант: Вони воліють висловлювати свої думки на папері, і чим більше пишуть, тим краще почуваються.

Якщо у вас є хоча б чотири з перерахованих якостей, ви можете вважати себе представником одного з найбільш рідкісних типів особистості у світі.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: