27 Січня 2020
927
21 – 23 січня 2020 року в Броварському вищому ущилищі фізичної культури і спорту відбувся чемпіонат Київської області з боксу серед молоді 2002 – 2003 р.н., у якому взяли участь 70 боксерів Київщини з міст та районів: Біла Церква, Бровари, Бориспіль, Бородянка, Буча, Києво-Святошинський р-н, Обухівський р-н, ....
![](/image/news/moy_gorod/27.01.20/boks3.jpg)
м. Славутич представляв вихованець віділення боксу Кдюсш М.Славутича, кандидат в майстри спорту України Марк Домнін (64 кг.). Марк провів три бої, в яких отримав яскраві перемоги. У фінальній частині чемпіонату Марк впевнено переміг вихованця БВУФКіС Завадського Олексія (м. Бровари).
![](/image/news/moy_gorod/27.01.20/boks5.jpg)
Урочисте нагородження проводив учасник Олімпійських ігор-2016, бронзовий призер Європи Володимир Матвійчук.
Вітаємо Марка та його тренера Игорь Глущенко з яскравим виступом на чемпіонаті та бажаємо підтвердити свій рівень на Всеукраїнських та міжнародних змаганнях!