Завантаження ...
Новобудови Києва
Новобудови Києва

На вокзалі міста Славутича розпочнуться зміни

Міський голова Юрій Фомічев провів зустріч у Державному територіально-галузевому об’єднанні «Південно-західна залізниця». На нараді за участі першого заступника директора регіональної філії Віктора Костюшко, відповідальних осіб за надання послуг перевезення, експлуатації платформ, колії, рухомого складу, експлуатації вокзалу, обговорили ...

 

Міський голова Юрій Фомічев провів зустріч у Державному територіально-галузевому об’єднанні «Південно-західна залізниця».

На нараді за участі першого заступника директора регіональної філії Віктора Костюшко, відповідальних осіб за надання послуг перевезення, експлуатації платформ, колії, рухомого складу, експлуатації вокзалу, обговорили незадовільний стан вокзалу «Славутич», платформ, вагонів та підземного переходу. У результаті відбувся якісний діалог. Розпочнуться зміни із освітлення платформи та підземного переходу, в потягах Славутич-Семиходи запрацюють туалети.

У 2020 році заплановано поточні ремонти на вокзалі: підземного переходу, сходів, платформи, туалетів. Керівництво Південно-західної залізниці розгляне можливість виділення коштів для запланованого капітального ремонту вокзалу.
Найближчим часом відбудеться спільне комісійне обстеження вокзалу міста Славутича за участі міської влади, керівництва Чорнобильської АЕС та дирекції Південно-західної залізниці.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: