Завантаження ...
Новобудови Києва
Новобудови Києва

У Чернігові зупинять роботу громадського транспорту: спочатку на 2 доби, потім до кінця карантину

У Чернігові зупинять роботу громадського транспорту. Таке рішення ухвалене 19 березня, на засіданні виконкому міськради. Вперше громадський транспорт зупинять 21 та 22 березня – в суботу та неділю. Вдруге – з 22-ї години вівторка 24 березня і до завершення карантину. Як сказав міський голова Владислав Атрошенко, роботу ....

 


У Чернігові зупинять роботу громадського транспорту. Таке рішення ухвалене  19 березня, на засіданні виконкому міськради.


Вперше громадський транспорт зупинять 21 та 22 березня – в суботу та неділю.

Вдруге – з 22-ї години вівторка 24 березня і до завершення карантину.

Як сказав міський голова Владислав Атрошенко, роботу транспорту зупиняють тому, що нині водіям важко контролювати, щоб в транспорті було не більше 10 пасажирів. Багато з них відмовляються виходити на рейс, а самі перевезення за таких умов – не вигідні. Також, за словами Атрошенка, необхідність припинення роботи громадського транспорту зумовлена тим, що нині немає об’єктивної інформації щодо кількості хворих на коронавірус.

Чому роботу громадського транспорту зупинятимуть у 2 етапи, Владислав Атрошенко пояснив тим, що в п’ятницю, понеділок, вівторок у роботодавців буде час організувати підвезення працівників до робочих місць. А в медиків буде час оцінити реальні ризики розповсюдження коронавірусу.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: